Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidaim Aliu - Shqiptar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/03/2016

2016-03-17T17:00:00+00:002x Po ta them me zemer ndryshe mos um thirr shqiptar e kom emrin mbiemrin ilir

2x Edhe po te vdes edhe sa tjem gjall mashkulli te vorri ky ishte shqiptar

2x Ku do qe te jesh te ndihesh krenar a kush do qe tpyet thuj qe jam shqiptar

2x Uj nuk bahet gjaku te vjetrit kan than kombi dhe tradita anash zban mi lan

2x Edhe kur te vdes edhe sa tjem gjall mashkulli te vorri ky ishte shqiptar

2x Ku do qe te jesh te ndihesh krenar a kush do qe tpyet thuj qe jam shqiptar

2x Edhe kur te vdes edhe sa tjem gjall mashkulli te vorri ky ishte shqiptar

2x Ku do qe te jesh te ndihesh krenar a kush do qe tpyet thuj qe jam shqiptar


Ky tekst u dërgua nga Vanesa
Më Shumë Këngë Nga Fidaim Aliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet