Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidan Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Fidan Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 18 Mars 2014, Fidan Ahmeti publikon videoklipin "Je Engjull". Më datë 6 Nëntor 2014, Fidan Ahmeti publikon videoklipin "100 Arsye". Në vitin 2014, Fidan Ahmeti publikon albumin "100 Arsye". Më datë 27 Shtator 2018, Valon Bytyqi publikon videoklipin "Kush Je Kon", në bashkëpunim me Fidan Ahmeti. Kënga u punua nga Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment. Më datë 9 Dhjetor 2018, Labi & Fidani publikojnë videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment100 Arsye (2014)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sadik Uka

Zaim Merkulaj

Astrit Halitaj

Librond Musliu

Lumni Tershana

Betim Alihajdari

Ali Gërguri

Azemi (Azem Lukaj)

Andi Mezini

Edmir Lika

Tags: Fidan Ahmeti


Komente mbi këtë artist