Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidush Aliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Fidush Aliu është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 27 Janar 2013, Fidush Aliu publikon videoklipin "Lutja E Te Varferit". Më datë 8 Korrik 2013, Fidush Aliu publikon videoklipin "Malli Për Babën"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Fidush Aliu

Komente 1