Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fikret Dauti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
 • Vendlindja:
 • Toplic (Gostivar) 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Fikret Dauti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Ka filluar me muzikë në vitin 1998. Ka një djalë dhe një vajzë. Më datë 2 Dhjetor 2012, Fikret Dauti publikon videoklipin "Ruaje Zemren Time". Më datë 16 Maj 2013, Fikret Dauti publikon videoklipin "Ka Kush T'pret". Më datë 18 Qershor 2015, Fikret Dauti publikon videoklipin "Ramazan M'kisht Mar Malli". Më datë 7 Mars 2016, Fikret Dauti publikon videoklipin "U Kry". Më datë 28 Prill 2017, Fikret Dauti publikon videoklipin "Te Kam Da...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enes Seferi

Dj Nago

Tafa

Argeton Dervishi

Shpresim Zylbehari

Nusret Kurtishi

Ylber Idrizi

Feta Gjoleka

Blerim Lutfiu (Beli)

Qendrim Lutfiu

Tags: Fikret Dauti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet