A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fikrije Lushaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Fikrije Lushaku është një këngëtare e njohur. Ajo ka te mbaruar Shkollen e ulet dhe te larte te muzikes ne Qytetin e Gjilanit ku dhe jeton atje eshte e martuar ka 2 Vajza dhe dy djem. Në vitin 1991, Fikrije Lushaku publikon albumin "Harrimi". Në vitin 2009, Fikrie Lushaku & Shkurte Lushaku publikojnë albumin "Veq Dy Germa"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Shkurte Lushakut

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lora Braha

Sadete Shkodra

Miradije Aliu

Antigona Rustolli

Antigona Sejdiu

Odeta Katundi

Drita D'avanzo

Alisa Baraku

Vera Laçi

Sherife Sherifi


Tags: Fikrije Lushaku, Fikrije Lushtaku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019