Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fil Avdia - Aroma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sa lot, i derdha per ty
mos i numero, se behet shi
sonte per ty, un jam asgje
e ti gjithcka o dashuri

akoma akoma
me ka mbet aroma
e tradhetis mbi trupin tim
i humba te gjitha
ca ishte dhe e jona
tkam lon zotin sta du dashnin

m'ke vra, s'din sa me ke vra
te fala dashnin e keq mka kap
sa faj, ti mbi veten mban
ah se di a guxoj me t'fal

akoma akoma
me ka mbet aroma
e tradhetis mbi trupin tim
i humba te gjitha
ca ishte dhe e jona
tkam lon zotin sta du dashnin


Ky tekst u dërgua nga NgFil Avdia
Publikimi: 22/09/2018
Muzika: Valter Beqo
Teksti: 2 Step
Orkestrimi: Valter Beqo
Clarinet: Stavros Pazarentsis
Guitar: Elton Muci & Agron Avdia
Produced By Agron Avdia
Video By Studio ShahiniFil Avdia - Aroma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aroma".
3. Video është e këngës "Aroma", por nuk këndohet nga Fil Avdia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0