Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fifi - Diell (Feat. Bruno)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  84Bruno:
A kom faj?
Që s’muj me t’dasht kaq pak
A kom faj?
Që s’muj me t’dasht kaq pak

Fifi:
A kom faj?
Që s’di me t’dasht une me pak
A kom faj?
Që s’rezervohem, e bohem skizofren i gjallë

Fifi:
Diellin e kom hup
Me to edhe veten
Fjalët s’mi pranon mo as kjo letër
Mos me ni mo ftohtë nga jashtë
Mos me ni mo ftohtë nga jashtë
3x


Ky tekst u dërgua nga Denis27Filloreta Raçi (Fifi)
Featuring: Bruno
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/11/2021
Muzika: Filloreta Raçi (Fifi)
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)
Orkestrimi: Bruno


Fifi - Diell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diell".
3. Video është e këngës "Diell", por nuk këndohet nga Fifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

18
21

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Filloreta Raçi (Fifi):


Komente 2