Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Finem

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  1447
 • Emri i Vërtetë:
 • Klejdi Dogjani
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Finem është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Megjithese shume i ri ne moshe, Klejdi Dogjani apo Finem sic njihet nga publiku, ka arritur qe ne shume pak kohe te behet nje emer premtues i industrise se muzikes bashkekohore. Ai dallon ne stilin e tij unik. Me date 20 Maj 2019, Finem publikon kengen e tij te pare “Benzi” ne bashkepunim me nje tjeter reper te ri ne industrin e muzikes, Solo. Kenga arriti qe ne shume pak kohe te marre miliona klikime dhe te behet hiti i momentit. Me date 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

79 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (34)

24
18
30
31
29
45
28
20
12
9
8
10
10
6
8
11
8
10
11
29

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Olsi Bylyku

Çartani

Matolale

Marin TnT

Dubleos

Leon

Jointinjo

Teson

Reexhi

Liil Craizy

Tags: Finem, Klejdon Dogjani, Klejdi Dogjani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet