Fioralba Syla
Fioralba Syla

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Gjakovë
  • Ditëlindja:
  • 30 Gusht
  • Horoskopi:
  • ♍ VirgjereshaBiografia

BIOGRAFIA: Fioralba Syla është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në Gusht 2008, Fioralba Syla merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Bambolina". Në Dhjetor 2008, Fioralba Syla merr pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Bambolina". Më datë 15 Maj 2013, Fioralba Syla publikon videoklipin "Kaqurrelja". Më datë 19 Mars 2021, Fioralba Syla publikon videoklipin "Harrove". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu. Më datë 17 Korrik 2021, Fioralba Syla publikon videoklipin "Boll Me P...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0