Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fioralba Syla - Do Të Bëhem Yll Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Do të bëhem
Do të bëhem
Yll në kët qiell
Do ti mbledhim
Gurët e bukur
Tek ju ti sjell

Do të bëhem
Do të bëhem
Yll që ndriçon
Artiste e madhe
Skenat që pushton

Të gjithë më shikojnë,
sesi vallëzoj
Të gjithë më dëgjojnë,
sesi unë këndoj
të gjithë tash e dinë,
Se kam talent
Mund të isha unë,
aktore në Disney Land

Kur shfletova faqen time
Pranë e gjeta në internet
Sa e madhe do të bëhem,
E kuptova vetë no comment

(Ref 2)
Do të bëhem
Do të bëhem
Yll në kët qiell
Do ti mbledhim
Gurët e bukur
Tek ju ti sjell

Do të bëhem
Do të bëhem
Yll që ndriçon
Artiste e madhe
Skenat që pushton


Ky tekst u dërgua nga Algerta

Fioralba Syla - Do Të Bëhem Yll
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Bëhem Yll".
3. Video është e këngës "Do Të Bëhem Yll", por nuk këndohet nga Fioralba Syla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fioralba Syla:


Komente 0