Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Fisnik Ristemi - Maturantet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

16/05/2008

2008-05-16T02:19:34+00:00I lame shume kujtimeee,
do ti mbaj ne mend vitet qe i kaluam bashkee
si harroj perjeteee o joo jo perjeteee

Ref:Kujdestari i klases ne valle paska hy,
sa i paska hije me maturant e ri (2x)
Bjeri djal ti kitares vallezojne shoket e gjenerates,
sonte kanga mos te ndalet atmosfera le te kallet.
Bjeri djal ti tupanit vallezojne shoqet e gjimnazit,
sonte kanga mos te ndalet atmosfera le te kalleeettt hoopaaa oo
4 vjet kaluam bashke kurre sdo ti harrojme qastet me te bukura gjithmone do i kujtojme.
Maturantja e hedh vallen sa mire po vallezon mbremjen e matures sot po e festoo nn
Bjeri djal ti kitares vallezojne shoket e gjenerates,
sonte kanga mos te ndalet atmosfera le te kallet.
Bjeri djal ti tupanit vallezojne shoqet e gjimnazit,
sonte kanga mos te ndalet atmosfera le te kalleeettt hoopaaa oo


Ky tekst u dërgua nga Zeshkanja
Më Shumë Këngë Nga Fisnik Ristemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet