Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisnik Ristemi - Zulce Begu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

28/05/2012

2012-05-28T22:19:25+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zulce Begu" kënduar nga Fisnik Ristemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fisnik Ristemi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fisnik Ristemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet