Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fisnik Ristemi - Pa Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Dashni".
3. Video është e këngës "Pa Dashni", por nuk këndohet nga Fisnik Ristemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Fisnik Ristemi - Pa Dashni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/03/2016

2016-03-24T18:00:01+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Dashni" kënduar nga Fisnik Ristemi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lyric Master - Pa Dashni

M'ke Lon Vet
Tash e Sa Vjet
E Ti Shum leht
Po Don mu Kthy Apet
Amo Koha S'pret
Zemra mos S'flet
Perfundoj Shpejt
E u Kry Krejt
...
...

Rey - Pa Dashni

Do te harroj me nuk do te mendoje nga zemra ime ty do te largoj
Se m'ke lon kur t'kam dasht e sot s'guxon me mpas

Per mua kaloj vetmija s'besoj me ke dashuria
Qe me fale ti e di kam mbet sot pa dashni

O zemer je nje femer qe e du me shpirt me zemer
Ne jeten time kam nje emer e permend sa fryum te kam
O zemer je nje femer qe kam pik me shpirtin tem
Je ti pa ty jeta nuk ka vler

Mbrapa ti ktheje kohen mbrapa
Ti kthej gjith kujtimet qe ne kishim bashk

Do te harroj me nuk do te mendoje nga zemra ime ty do te largoj
Se m'ke lon kur t'kam dasht esot s'guxon me mpas
Per mua kaloj vetmija s'besoj me ke dashuria
Qe me fale ti e di kam mbet sot pa dashni

Si halem si halem qe ka kyr ne zemren tem
Iku kaloje sonte viti qe me le edhe s'me pe
O zemer je nje femer qe kam pik me shpirtin tem
Je ti pa ty jeta nuk ka vler

Mbrapa ti ktheje kohen mbrapa
Ti kthej gjith kujtimet qe ne kishim bashk

Do te harroj me nuk do te mendoje nga zemra ime ty do te largoj
Se m'ke lon kur t'kam dasht e sot s'guxon me mpas
Per mua kaloj vetmija s'besoj me ke dashuria
Qe me fale ti e di kam mbet sot pa dashni

Romeo - Pa Dashni

A po don pare
A po don dashni
Nuk e di ça me ni
Me ke çmend fare
Un pa tu dashnin nuk e ni nuk e ni
O me ti lozonjare
Ti e di si mbon ti krejt me u ni
Zemren tene si cigare
Un e ni un e ni un e ni un e ni

Se ti je kokaina
Pa ty sun u rrina
Po pi nga merzia
Po flas un e jo tija

Se kjo po kerkon veç pare
Gucci, o lulet, o shanet
Zemer ti je bo menjemadhe
U fiksu keq me dizanje
A e di ku mke çu


Pa dashni
Zemra pa dashni nuk ka
Ti e di mir po mle
Thuje ene 1 her si tem
Zemer si me nejt me ty
Qe ti me mu
Zemer zemer si me nejt me ty
A e cdom isha un per ty

A po don pare
A po don dashni
Nuk e di ça me ni
Me ke çmend fare
Un pa tu dashnin nuk e ni nuk e ni
O me ti lozonjare
Ti e di si mbon ti krejt me u ni
Zemren tene si cigare
Un e ni un e ni un e ni un e ni

Se ti je kokaina
Pa ty sun u rrina
Po pi nga merzia
Po flas un e jo tija

Ajo zemren nuk e ka
Ajo zemren nuk e ka
Çdo gje tjeter ja ka fal
Por zemren nuk un ja kam

A po don pare
A po don dashni
Nuk e di ça me ni
Me ke çmend fare
Un pa tu dashnin nuk e ni nuk e ni
O me ti lozonjare
Ti e di si mbon ti krejt me u ni
Zemren tene si cigare
Un e ni un e ni un e ni un e ni

Se ti je kokaina
Pa ty sun u rrina
Po pi nga merzia
Po flas un e jo pija

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Fisnik Ristemi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë