Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Dashni E Mjera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Mallkuar qofte mbare europa
mallkuar qofte edhe Suedia

2x: Ku me iken syte e zi
e me lan pa dashuri..

ref: Oj dashni e mjera
kthehu se erdh pranvera
qfare te duhet pasuria
kur te humbet dashuria..

Kur degjon qifteline
a te merr malli per shtepine

2x: Gurt e rruges po qajne per ty
nena tpret me lot ne sy..

ref: Oj dashni e mjera
kthehu se erdh pranvera
qfare te duhet pasuria
kur te humbet dashuria..


Ky tekst u dërgua nga Nora   Agim777Fisnikët
Publikimi: 01/12/1994


Fisniket - Dashni E Mjera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni E Mjera".
3. Video është e këngës "Dashni E Mjera", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 2