Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fisniket - Molle E Ndaluar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

100-poezi do ti shkruaj per ty
por asnjera sben pun qe te kthehesh te un
por asnjera sben pun qe te kthehesh te un

Ref2:

Molle e ndaluar
e ndaluar per ne
eshte dashuria jon
m'kujtohet kur me the

100-lutje te zoti do ti bej per ty
por asnjera sben pun
qe te kthehesh te une
por asnjera sben pun
qe te kthehesh te une..

Ref 2:

molle e ndaluar
e ndaluar per tek
qenka dashuria jone
qe u mbulua me dhe..


Ky tekst u dërgua nga Arianda.mFisnikët
Publikimi: 01/12/2000


Fisniket - Molle E Ndaluar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Molle E Ndaluar".
3. Video është e këngës "Molle E Ndaluar", por nuk këndohet nga Fisniket.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fisnikët:


Komente 0