Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitim Kelmendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Fitim Kelmendi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lumni Tershana

Azemi (Azem Lukaj)

Astrit Halitaj

Sadik Uka

Betim Alihajdari

Sami Krasniqi

Kosta

Labinot Alshiqi

Edmir Lika

Ali Gërguri

Tags: Fitim Kelmendi


Komente mbi këtë artist