Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fitnete Rexha - Bubullin Ke Shomi Kavajes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bubullin Ke Shomi Kavajes".
3. Video është e këngës "Bubullin Ke Shomi Kavajes", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fitnete Rexha - Bubullin Ke Shomi Kavajes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

27/11/2010

2010-11-27T17:16:52+00:00O bubullin
Ke Shkomi i Kavajes o
Ç'ju dogj shpija
Hajde fukarajt e

Ç'ju dogj shpija
Hajde fukarajt

O shkoni merrni
Hutën e dajes o
Ta vras beun
Ke Shkomi i Kavajes

Ta vras Beun
Ke Shkomi i Kavajes

O ti mre Bej o
Prej Shijaku
Dil aty o
O ku derdhet gjaku

Dil aty o
O ku derdhet gjaku

O dil aty o
Mre mun në fush
T'i puqim hutat
Hajde gush o për gush

T'i puqim hutat
Hajde gush o për gush

O djal i ri o
Të keqen nona mre
Vrave beun
Aty mun o ke thona

Vrave Beun
Aty mun o ke thona

O s'më vjen keq o
Se u vrave vet e
Se vrave Beun
O me dyzet vet e

E vrave beun
O me dyzet vet


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet