Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fitnete Rexha - Une Jam Djal Nuk Jam Plak

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Jam Djal Nuk Jam Plak".
3. Video është e këngës "Une Jam Djal Nuk Jam Plak", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fitnete Rexha - Une Jam Djal Nuk Jam Plak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Popullore Të Shqipërisë Së Mesme"

Komente

Asnjë Koment

06/11/2009

2009-11-06T21:59:45+00:00Jam bandill nji trim i fort
Zemërohem kot e kot

Zemërohem kot e kot
Durimin s'e duroj dot

Durimin s'e duroj dot
Nat e dit po qaj me lot x2

A e din ti a je si je
Sa e bukura që më je
Duke u tundur më shkoje
Porsi si qingj o më vije

Hajde lule menekshe aman
Hajde shpirto rri me ne

Ref...
Jam bandill nji trim i fort
Zemërohem kot e kot
Durimin s'e duroj dot
Nat e dit po qaj me lot

Un jam djal e nuk jam plak
Zemra po më digjet flak

Zemra po më digjet flak
Je e bukur moj si zamak

Je e bukur si zamak
Belin e holl moj për merak x2

E din ti a je si je
Sa e bukura që më je
Duke u tundur më shkoje
Porsi qingj o më vije

Hajde lule menekshe aman
Hajde shpirto rri me ne

Ref...x2
Un jam djal nuk jam plak
Zemra po më ndizet flak
Je e bukur si zamak
Belin e holl moj per marak


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet