Më mbaj mend (për 1 muaj)


Fitnete Rexha - Te Desha Me Hakikat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Desha Me Hakikat".
3. Video është e këngës "Te Desha Me Hakikat", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fitnete Rexha - Te Desha Me Hakikat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Kenge Popullore Nga Shqiperia E Mesme"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1992

1992-11-30T23:00:00+00:00Te deshta me hakikate
te cmova mikesh te shtrenjt
te deshta me hakikate
te cmova mikesh te shtrnjt
mirpo paskem qen pa fat hej amon
cma punove pa te drejte
mirpo paskem qene pa fat hej amon
cma punove pa te drejt

me gjith zemer un te deshta
si njeri me miresi
me gjith zemer un te desha si njeri me miresi
disa her un te buzqesh aj amon me mallin e djalit ri (2)

Nje kujtim qe ma ke dhane
po e ruj me dashuni
nje kujtim qe
ma ke dhane
po e ruj me dashuni
do ta kujtojsh fukaran
me gjith se mke marr meni (2)


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet