Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Fitnete Rexha - Krisi Pushka Gjemoj Deti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krisi Pushka Gjemoj Deti".
3. Video është e këngës "Krisi Pushka Gjemoj Deti", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Fitnete Rexha - Krisi Pushka Gjemoj Deti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

15/07/2013

2013-07-15T20:39:46+00:00Krisi pushka mor
Gjemoj deti
Kujtoj Nefsja
Se u bo qameti

S'esht qamet mor
Por esht furton e
Vjen Kavaja
Me gjith Tiron e

Gajret çuna
Ju falte Zoti
Se Princ Vidin
S'e zen ktu moti

Se Princ Vidin
S'e zen ktu moti
Kemi lemun o
Prej baroti

Zoj e Vidit
Po krihte floket
Refik bej o
Ç'i bone shket

Refik bej o
Ç'i bone shoket
Shif se t'hiken o
Porsi lotet

Ky Princ Vidi
Po bon medet e
Ngeli asqeri
Ne Shkozet e

Ne Shkozet more
Ne Kashar e
S'bohet pushk o
Me katunar e

Mal me mal
Po kendon bilbili
Trim mbi trimat
Haxhi Qomili

Haxhi baba
Me vegjeli e
Çiti Vidin
Me dymdhjet mij e x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet