Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Fustani Me Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Fustani me pika
Sa hije të paska x2

Ngreje kokën pak moj shpirto
Sa të shof se plasa x2

Zanin ta nigjoje
Una ty përditë x2

Edhe rrugës ti kur shkoje
Sikur bojshe dritë x2

Në mëngjes të erdha
Me taku me ty-e x2

Aman se ç’mu dridhte zemra
Kur m’shikoje n’sy e x2

Ty të kam në men-e
Gjithë kah shkoj e vij-e x2

Gjumi natës nuk më zen
M’i more ment e mi x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Fitnete Rexha - Fustani Me Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustani Me Pika".
3. Video është e këngës "Fustani Me Pika", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente 0