Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Rexha - Rrush I Kuq I Bukuro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrush I Kuq I Bukuro" kënduar nga Fitnete Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shpresa Berisha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

rrush i kuq o i bukur o x2
dil se po te presin o x2
thuaj o le te presin o x2
sa ta hedh un vellen o x2
vellen e qëndisur o x2
per fytyre hujdisun o x2
dy lule pas malit o x2
ç'po i thot njëra shoqes o x2
ta mora beqarin o x2
beqarin te parin o x2

Publikimi: 25/06/1980Më Shumë Këngë Nga Fitnete Rexha:


Komente mbi këtë këngëFitnete Rexha - Rrush I Kuq I Bukuro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrush I Kuq I Bukuro".
3. Video është e këngës "Rrush I Kuq I Bukuro", por nuk këndohet nga Fitnete Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.