Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fitnete Tuda - Nje Dite Do Te Behet Me Mire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Një ditë do të bëhet më mirë
Për mua dhe ty, dashuria ime

Mundohem të ik pa fjalë e pa lotë
Të harroj të flas, e harroj të këndoj
Pa ty jam hije, e trishtuar, e zhgënjyer

Miliona perse më lënë pa gjumë
Në netët e bardha me ëndrra shumë
Rri me mua se të dua zemra ime

Një ditë do të bëhet më mirë
Tjera ditë do të vijnë o toka ime
Një ditë do të bëhet më mirë
Më beso kur të them o shpresa ime

Ref 2X
Mundohem të ik pa fjalë e pa lotë,
Të harroj të flas, e harroj të këndoj
Pa ty jam hije, e trishtuar, e zhgënjyer

Miliona perse më lënë pa gjumë
Në netët e bardha me ëndrra shumë
Rri me mua se të dua zemra ime


Ky tekst u dërgua nga  bletath

Fitnete Tuda - Nje Dite Do Te Behet Me Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Dite Do Te Behet Me Mire".
3. Video është e këngës "Nje Dite Do Te Behet Me Mire", por nuk këndohet nga Fitnete Tuda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fitnete Tuda:


Komente 0