{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Fjolla Asllanaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Fjolla Asllanaj merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Arta Tregon Perrall"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0