Fjolla Berisha
Fjolla Berisha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Fjolla Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2015, Vehbi Berisha & Fjolla Berisha publikojnë albumin "Atmosfera". Më datë 1 Korrik 2018, Fjolla Berisha publikon videoklipin "Lujmi Lujmi". Më datë 28 Qershor 2020, Fjolla Berisha publikon videoklipin "Kallma Cigaren". Më datë 30 Janar 2023, Fjolla Berisha publikon videoklipin "Kaj Moj Nuse". Më datë 31 Mars 2023, Fjolla Berisha publikon videoklipin "Flamuri x Zoge". Më datë 28 Maj 2023, Fjolla Berisha publikon videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0