A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjolla Gashi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Suhareke 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Fjolla Gashi is a popular singer of Pop, Modern Traditional & Traditional Wedding music. Ajo ka lindur dhe e rritur vjen nga qyteti i Therandes/Suhareke. Fillet e muzikes i kishte qe nga shkolla fillore e deri me tani sic e shohim me shume vullnet ne profesionin qe ka. I pelqen thjeshtesia dhe per muziken ajo thot qe e ben me shum knaqesi dhe se e adhurone shume. Me pak fjale ajo thot qe muzika eshte frymezimi i saj dhe se nuk do te ndalet asnjehere. Ne vitin 2006/2007 ishte soliste e grupit Hana Band me kengen 'Dit pas dite'. Në ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lori

Vesa Smolica

Malda Susuri

Arbëresha Hajdari

Dorina Xerxa

Fjolla Krasniqi

Rifadije Graiqevci

Blinera Krasniqi

Anduena Tahiri

Dafina Dauti


Tags: Fjolla Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019