TEKSTESHQIP

Fjolla Gashi & Merki Buduri
Per Dashni Kam Nevoj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Dashni Kam Nevoj" kënduar nga Fjolla Gashi & Merki Buduri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.