A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjolla Krasniqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  30
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Fjolla Krasniqi is a popular singer. Një vajzë e re, me një zë të veçantë dhe me një prezentim shumë të veçantë në skenë. Ajo zemrat e artdashësve i rrembeu shumë shpejtë, diti të komunikojë me ta dhe me skenën. Muzika i fle në shpirt, muzika është pjesë e saj, pjesë e familjes së saj, mike e përditshme e familjes Krasniqi. Me siguri e kuptuat se është fjala për solisten Fjolla Krasniqi e cila pushtoi ekranet dhe mediat e qytetit që nga nismat e saja në këtë botë të artit. Fjolla ës...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arbëresha Hajdari

Blinera Krasniqi

Syzana Jashanica

Dorina Xerxa

Dafina Kastrati (Gjakove)

Viona Shabani

Llollo

Malda Susuri

Shqipdona Behluli

Besa Morina


Tags: Fjolla Krasniqi, Fiolla Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019