Fjolla Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  225
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Fjolla Morina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fjolla Morina është një këngëtare me shumë sharm nga Kosova. Gati të gjitha këngëtaret e evitojne kete teme, Fjolla është e vetmja që publikisht e ka pranuar se ka pasur ndërhyrje në trupin e saj duke filluar nga buzët e pastaj edhe në pjesët e tjera. Siç duket ajo është e kënaqur me pamjen e saj pavarsisht ndërhyrjeve dhe kjo gjë nuk i pengon aspak. Fjolla Morina i kishte dhënë fund beqarisë qysh në moshë të re sepse ishte e dashuruar dhe mendon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Edita Sopjani

Gentiana Podrimaj

Bubulina Krasniqi

Teuta Kurti

Nazmije Selimi

Shkenda Dubova

Vesa Smolica

Monika Salihu

Mirsa Kerceli

Sara Kalaveshi


Tags: Fjolla Morina, Fiolla Morina

Fjolla Morina në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë