Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjolla Morina - Zemer Spo Ta Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  25

Ej lady's Fjolla is represent U the new summer hit baby Ok . Ey Dj production back .. !

Ne zemren time
kam ber gabime
tash ti nje tjeter ke
zemren rehat s'ma le .
Tash buza jote
s'eshte buza ime
tash bash me tjeter ke
ne zemren time .

Mos na nin zemer mos ta nin
te kam dashur shum
e s'kam ber gabim .

Ref: (2x)
Zemer spo ta fal
zemer jo s'te kam faj
zemer me spo du
zemer sonte jam betu!

Ne zemren time
kam ber gabime
tash ti nje tjeter ke
zemren rehat s'ma le .
Tash buza jote
s'eshte buza ime
tash bash me tjeter ke
ne zemren time .

Mos na nin zemer mos ta nin
te kam dashur shum
e s'kam ber gabim .

Ref: (4x)
Zemer spo ta fal
zemer jo s'te kam faj
zemer me spo du
zemer sonte jam betu!


Ky tekst u dërgua nga  saramk

Fjolla Morina - Zemer Spo Ta Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Spo Ta Fal".
3. Video është e këngës "Zemer Spo Ta Fal", por nuk këndohet nga Fjolla Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fjolla Morina:


Komente 0