A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Fjolla Morina - Gangsta


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  31

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2016

2016-06-01T15:00:01

I'm thugin'(4x)

fjolla o gangsta
ky so sekret
ju jeni rrenca
shum e vertet
kur ti ke vu shnullen
un kom majt revolen
po hani mut per fjollen
ju nojftoj me sholen
(ju njoftoj me sholen)
kullera rrepera hostllera
doni luft me mu
jau bi luften te dera
se sa per femna nuk tremna
e di qa keni mrena
mshihni ju lshon zemra
se ju njeki bothve shkelma

Ref:
I'm thugin'(7x)

ej ju zogj pa pupla
runu se erdh vukla
rrini t'ngrime kuklla
kur ju shkepi shpulla
merri qeto
ju boj pashtet
mos em folt ti pa mvet
trupin token ta prek
me bo fjollen me prek
munesh me lyp
pa pidh none me gjet
po nuk munesh e smunesh
e munesh me gjet
veten tu dasht pi beles me terhjek
plumi qe shkrep
shpirtin ta njek
problem me mu me njerzt e tu
a din qka
muj mu pershendet

Ref:
I'm thugin'(7x)


Ky tekst u dërgua nga Kidda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019