A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjolla Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Fjolla Shala është një këngëtare e njohur. Fjolla Shala është një këngëtare shqiptare nga Kosova. Shkollën fillore e kreu në Shkollën e Muzikës për piano, ndërsa shkollën e mesme e vazhdoi në Gjimnazin 'Hajdar Dushi' në Gjakovë. Talentin e saj që në moshë të hershme e shfaqi nëpër koncerte të ndryshme. Në vitin 2012, Fjolla Shala merr pjesë në X Factor Albania 2. Në Maj 2013, Fjolla Shala merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Beso Ne Nje". Tanimë ka publikuar edhe këngën e fundit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dorina Xerxa

Malda Susuri

Elbenita Kajtazi

Llollo

Anduena Tahiri

Viona Shabani

Arbëresha Hajdari

Edona Vatoci

Dafina Morina

Qendresa Batllava


Tags: Fjolla Shala

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018