Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjoralb Dedja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Fjoralb Dedja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Shtator 2020, Fjoralb Dedja publikon videoklipin "Mos Ik". Teksti i këngës u shkrua nga Mirjeta Mema. Produksioni audio u realizua nga Devis Kaziu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzon Bajra

Klodian Gjondrekaj

Hakif Krasniqi

Mel Duraku

Omar

Islam Morina

Durim Domnaku

Lindi Baksi

Naim Smakolli (Nimi)

Liridon Berisha

Tags: Fjoralb Dedja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet