Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fjoralba Ponari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  110
BIOGRAFIA: Fjoralba Ponari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2016, Fjoralba Ponari merr pjesë në The Voice Of Albania 5....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Marigona Vitia

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Ervisa

Dea Strica

Jona

Jola

Tags: Fjoralba Ponari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet