A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjoralba Zeqollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Fjoralba Zeqollari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Tetor 2018, Fjoralba Zeqollari publikon videoklipin "Sa Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Bledi Telha. Më datë 18 Shtator 2019, Fjoralba Zeqollari publikon videoklipin "Vendlindja Ime". Muzika e këngës u punua nga Bledi Telha, teksti u shkrua nga Marjol Rrapaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bledi Telha....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anula

Blerina Todi (Bela)

Valentina Myzeqare

Anida Qarri

Luiza Mara

Burbuqe Esti

Ueda Hysa

Meri Gici

Behare Çuedari

Liljana Stafa


Tags: Fjoralba Zeqollari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019