Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fjorentin Dore

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Fjorentin Dore është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 15 Maj 2019, Fjorentin Dore publikon videoklipin "Do Jetoj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Florian Kollaj

Lucky Voice

Mardi

Sokol Musaj

Erdet Tatari

Vitmar Basha

Armend Fejzullahu

Skerdi (Top Fest)

Ermal Ponoci

Fisnik Berisha

Tags: Fjorentin Dore


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet