A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjorentin Dore
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: pop-rock

Fjorentin Dore është këngëtar. Më datë 15 Maj 2019, Fjorentin Dore publikon videoklipin "Do Jetoj".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019