A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flaka E Janarit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Flaka E Janarit është një festival muzikor e njohur. Flaka e januarit është një manifestim letrar që mbahet në Gjilan, në shenjë respekti për atdhetarin dhe shkrimtarin disident Jusuf Gërvallën. Flaka Janarit ka traditë mbi 12 vjeçare. Laureat e shpërblimit Flaka e Janarit janë shumë shkrimtarë. Në këtë aktivitet të madh priten performanca, shfaqje dhe koncerte që prekin artin skenik, pamor, muzikor dhe letrar....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Prizreni Music Fest

Zambaku I Prizrenit

Kosova Fest

Videofesti

Akordet E Kosoves

Polifest

Çelësi Muzikor

Zhurma Show

Shkodra Fest

Kenga Ime


Tags: Flaka E Janarit

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019