Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flakron Voca

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Flakron Voca është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 7 Gusht 2014, Flakron publikon videoklipin "Haide Sonte", në bashkëpunim me Albina. Në vitin 2017, Flakron Voca merr pjesë në Albanian Star 2017....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Albanian Star

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Durim Domnaku

Andi Ymeri

Egzon Bajra

Hakif Krasniqi

Mel Duraku

Nikollë Berisha

Omar

Naim Loku

Klodian Gjondrekaj

Vesel Kryeziu

Tags: Flakron Voca, Flakron


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet