Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Flambo

Nuk ka akoma asnjë votë

Flambo është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Double A

Danny Boy

Oran G

Bidaki

F-Boogie

WhoBrave

Fresh-P

Wllatki

Pitt

Legjenda

Tags: Flambo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet