Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flame (Flamur Selmani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Emri i Vërtetë:
  • Flamur Selmani
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Flame (Flamur Selmani) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Prill 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Ajo". Më datë 8 Shtator 2016, Flame & Latua publikojnë videoklipin "Lucky Luciano", në bashkëpunim me Dr.Flow & Jetmir. Më datë 2 Nëntor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Chardonnay". Më datë 27 Nëntor 2016, Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto publikojnë videoklipin "Blanco". Më datë 19 Dhjetor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Lule Me 3sha". Më datë 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hary-B

5kinny

Andi AD

Flori ABG

Jetmir Salihu

Fitim Bajra

Arjan Rrahmani

Redrum

Bernie

Alb-G

Tags: Flame, Flamur Selmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet