Flamur Plakiqi
Flamur Plakiqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Dhjetor 1999
  • Horoskopi:
  • ♐ ShigjetariBiografia

BIOGRAFIA: Flamur Plakiqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 18 Tetor 2019, Flamur Plakiqi publikon videoklipin "Du Me T'pa". Produksioni audio u realizua nga Chipsi. Më datë 11 Janar 2020, Flamur Plakiqi publikon videoklipin "S'mujn Me Na Nda". Produksioni audio u realizua nga Chipsi. Më datë 16 Korrik 2020, Flamur Plakiqi publikon videoklipin "Plaga E Vjeter". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Chipsi. Më datë 23 Janar 2021, Flamur Plakiqi publikon videoklipin "Shpresoj...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0