Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flipp

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Flipp është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Prill 2018, AK publikon videoklipin "Prej Funit", në bashkëpunim me Flipp & Slitta. Më datë 11 Maj 2018, Flipp publikon videoklipin "Get It In", në bashkëpunim me AK & DukeVLI. Më datë 9 Korrik 2018, AK, Flipp & Slitta publikojnë videoklipin "Trappin’". Më datë 26 Tetor 2018, Slitta, Flipp & AK publikojnë videoklipin "One Time". Më datë 26 Maj 2019, AK publikon videoklipin "Peshe E Rand", në bashkëpunim me Slitta & Flipp. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Unix

J.B.

Uki

Fabiani

Sllimi

Black-Eagle

Underground Mc

Diti-G

Slitta

Natra

Tags: Flipp, Fllipp


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet