Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Floja është një këngëtar i njohur. Më datë 31 Gusht 2011, Floja publikon videoklipin "Vetbesimi Jem". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 12 Qershor 2012, Floja publikon videoklipin "Imma Boss". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 4 Shtator 2013, Floja publikon videoklipin "E Boj Me Zemer". Videoklipi u prodhua nga Think Creative. Më datë 22 Janar 2014, Confident publikon videoklipin "As1njo", në bashkëpunim me Floja. Videoklipi u prodhua nga Biggy Ima...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shkelqim Kosova

Leka

Krayzie Xia

Kosovar Alija

Niti-Bronx

Ajet Sinani

Demush Malaj

Trim Jakupi

Kol Bardheci

Kasso

Tags: Floja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet