A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flora Gashi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  232
  • Origin:
  • Suharekë 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Flora Gashi is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Flora Gashi është një këngëtare shumë profesioniste e muzikës ritmike. Ajo ka përjetuar momente të thella negative në zemrën e saj që kur u nda nga vajza e saj. Muzika e Florës është shumë e preferuar tek gjithë shqiptarët e Kosovës, Shqipërisë dhe Diasporës. Shumë këngë te saj i kushtohen vajzës dhe burrit të saj. Këto arsye më shumë nuk mund të tregohen. Flora ka kënduar edhe nëpër koncerte të ndryshme dhe kënga "Ose mu ose biondinen" është ndë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Per Dasmen Tuaj (2017)

Trojet Shqiptare (2014)

Ah Dashni (2014)

Lulia Me Limona (2013)

Sy Jeshili (2012)

A T'kujtohem Dashuri (2011)

Knaquni Ne Dasem (2011)

Un Xheloze Ti Tradhtar (2010)

Zemra Zemres (2009)

Nuk Besoj (2008)


» Add A Song »

Lulija Me Limona
Bijat E Gurbetit
Inati
Vendi I Vjeter
Sy Jeshili
Tahir Sinani
Pa Nenen
U Mashtrova
Me Eshte Ndare Zemra
Xhane


Translations (1)


Related Artists:

Leta

Edona Bujari

Mima Kastrati

Vjollca Selimi

Fate Berisha

Nazmie Prokshi

Remzije Strumcaku (Rema)

Sanimete Krasniqi

Sala Maloku

Xhevahire Bytyqi


Tags: Flora Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019