Flora Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  279
  • Vendlindja:
  • Suharekë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Flora Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Flora Gashi është një këngëtare shumë profesioniste e muzikës ritmike. Ajo ka përjetuar momente të thella negative në zemrën e saj që kur u nda nga vajza e saj. Muzika e Florës është shumë e preferuar tek gjithë shqiptarët e Kosovës, Shqipërisë dhe Diasporës. Shumë këngë te saj i kushtohen vajzës dhe burrit të saj. Këto arsye më shumë nuk mund të tregohen. Flora ka kënduar edhe nëpër koncerte të ndryshme dhe kënga "Ose mu ose biondinen" është ndë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare



Per Dasmen Tuaj (2017)

Trojet Shqiptare (2014)

Ah Dashni (2014)

Lulia Me Limona (2013)

Sy Jeshili (2012)

A T'kujtohem Dashuri (2011)

Knaquni Ne Dasem (2011)

Un Xheloze Ti Tradhtar (2010)

Zemra Zemres (2009)

Nuk Besoj (2008)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »



Artistë Të Ngjashëm:

Edona Bujari

Leta

Fate Berisha

Mima Kastrati

Nazmie Prokshi

Vjollca Selimi

Remzije Strumcaku (Rema)

Sanimete Krasniqi

Xhevahire Bytyqi

Halide Piskala


Tags: Flora Gashi