A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flora Gashi - Per Ty Nuk Jam E Gjalle


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Merre Zemren Time"


flora:
njemiher me dhembje qava para teje,zemren gur e bane e ike,ike,ike prej meje....

refreni:
mos me thuaj asnje fjal un per ty nuk jam e gjall.un per ty per ty nuk jam e gjall,mos me thuaj s'te haroj ma per ty nuk dot jetoj,un per ty per ty ma s'jetoj.

flora:
njemiher me dhembje qava para teje qava para teje,zemren gur e bane e ike prej meje,e ike prej meje,zemren gur e bane e ike prej meje,prej meje..

ref:2her

flora:
njemiher tu luta ti shpinen ma ktheve,ti shpinen ma ktheve,asnjeher tpenduar veten nuk e ndjeve,asnjeher tpenduar veten nuk e ndjeve...

ref:4her
mos ma thuaj asnje fjal un per ty nuk jam e gjall,un per ty per ty nuk jam e gjall.mos me thuaj ste haroj un per ty ma nuk jetoj,un per ty per ty ma s'jetoj


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019