Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flora Gashi - Une Nkosov E Ti Ne Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Nkosov E Ti Ne Gurbet".
3. Video është e këngës "Une Nkosov E Ti Ne Gurbet", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Flora Gashi - Une Nkosov E Ti Ne Gurbet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"U Mashtrova"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+01:00Qe sa koh n'gurbet ke shkuuu
mka mar malli meu taku
nuk ka nat ohh nuk ka dittt
ti kur te kthehesh
vallah jam tut prit

REF:un nkosov e ti ne gurbet
hajde rim se mke lan vet
un me def ti ciftelis
e knojm kangen per dashni

ma mir djal hajde te shpija
mu dhe ty na shkoj rinia
hajde hajdee
hajde shka po pret
se nuk eshte jeta oh 200 vjet

REF:un kosov e to ne gurbet hajde rim se mke lan vet un me def ti cifteli e knojm kanger per dashni(2x)


Ky tekst u dërgua nga Bona
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë