Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Flora Gashi - Mos Ma Mbyll At Telefon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Mbyll At Telefon".
3. Video është e këngës "Mos Ma Mbyll At Telefon", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Flora Gashi - Mos Ma Mbyll At Telefon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/09/2008

2008-09-11T05:18:14+01:00Mos ma byll at telefon
mos te lutem se gabon
behu fer ti nje her
se prej teje nuk pres sher (2)

Te zaft sheri e taksirati
nese ma bon perinati
un me dasht e ti me lujt
nuk shkon jeta gjith tuj vujt (2)

Pse mesazh nuk po me qon
veq te di se po me don
nje mesazh, mesazhte shkrut
mem qetsu mos me vujt (2)

Te zaft sheri e taksirati
nese ma bon perinati
un me dasht e ti me lujt
nuk shkon jeta gjith tuj vujt (2)


Ky tekst u dërgua nga Pesa
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë