A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Flora Gashi - Vetes Ja Ke Be


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/02/2013

2013-02-26T21:15:39

Shum te menqur t'kam vlersu i veqant ishe per mu.
Tani e shoh se kam gabu me ke mu me paske ndrru?

Shum te menqur t'kam vlersu i veqant ishe per mu.
Tani e shoh se kam gabu me ke mu me paske ndrru?

Ref:
Arin e kulluar me Baker e ke ndrruar. Pishman ke mej ra por vetes ba.
Arin e kulluar ske dit me vlersuar. Pishman ke mej ra por vetes ja ke ba.

Kur filluan ti dhe une ka mendu se din me shum. Por tash mendjen e kam ndrru se kush je e kam kuptu.

Kur filluan ti dhe une ka mendu se din me shum. Por tash mendjen e kam ndrru se kush je e kam kuptu.

Ref:
Arin e kulluar me Baker e ke ndrruar. Pishman ke mej ra por vetes ba.
Arin e kulluar ske dit me vlersuar. Pishman ke mej ra por vetes ja ke ba.

Ref:
Arin e kulluar me Baker e ke ndrruar. Pishman ke mej ra por vetes ba.
Arin e kulluar ske dit me vlersuar. Pishman ke mej ra por vetes ja ke ba


Ky tekst u dërgua nga  kosovarja




Më Shumë...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019